Ana sayfa Gündem Youth Projects Group İle Tanışın!

Youth Projects Group İle Tanışın!

118
0

Türkiye’de belki de bu anlamda bir ilke imza atan Youth Projects Group henüz 1. yılını yeni doldurmasına rağmen yapmış olduğu pek çok yeniliklerle gençlerin önünü açıyor. Onlara vizyon kaynağı oluyor. Özellikle de gönüllü ve ücretsiz olmasına dikkat edilerek düzenlenen onlarca projeden gençlerin başta olmak üzere bütün insanların haberdar olabileceği şekilde çeşitli araştırmalar yapılıyor.

 

Bu araştırmalar sonrasında ise en doğru bilgi ve de bilinçlendirici içeriklerle birlikte sizlerin hizmetine sunulmaya devam ediyor. Tüm bu süreçlerde özellikle de 7/24 herhangi bir konuda eksik kalınmaması açısından çalışarak daha iyi hizmet vermeye çalışan ekip ruhu ile birlikte her geçen gün çığ gibi büyüyen bir topluluk oluşturma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu süreçlerde gerek sosyal platformlar gerekse de haber siteleri üzerinden toplanan bilgiler arşivde depolanıyor ve de tamamen objektif bir bakış açısı ve de kısa ve öz anlatımla doğru bilgiye erişim amaçlı olarak yeni yazılar paylaşılmaya devam ediyor.

Hedef Kitlemiz Gençlerimiz

Gençler için olan projelerin ön planda tutulduğu ve de bu projeleri daha geniş bir alana yayarak binlerce kişinin başvuru yapabilmesi yapılan başvurular sonrasında da webinar, seminer ve de belirli kamplar gibi pek çok etkinliğe ücretsiz katılım imkanı sağlanıyor. Tüm bu süreçlerde özellikle de gençlerden gelen istek ve destek doğrultusunda yeni alanlarda yeni başlıklar açılıyor ve de bu başlıkların üzerine gidilerek nasıl daha iyi bir konuma getirilebileceği hakkında çeşitli toplantılar yapılıyor.

 

Hemen hemen 1 yıllık süreç içerisinde hedeflediği her şeyi eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getiren Youth Projects Group ilgi doğrultusunda gelen taleplerle birlikte yepyeni çalışmaları ile gençlerin yön vermeye devam ediyor. 2021 yılında yapılması beklenen onlarca projenin başvuru tarihleri detaylı bilgileri ve de bilgilendirici içerikleri ile son derece verimli çalışmaların bulunduğu Youth Project Group’a dahil olun kendi istekleriniz doğrultusunda pek çok programı ücretsiz olarak katılarak kendinizi geliştirme imkanı sağlayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here