DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 4353980,90%
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuveyt Türk’ün inovasyon merkezine  uluslararası ödül

Kuveyt Türk’ün inovasyon merkezine uluslararası ödül

Kuveyt Türk’ün inovasyon merkezi Innhouse, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alan Stevie Büyük İşverenler Ödülleri 2022’de,“en başarılı işyeri tasarımı” kategorisinde “Bronz Stevie” ödülüne layık görüldü.

ABONE OL
Ağustos 24, 2022 13:35
Kuveyt Türk’ün inovasyon merkezine  uluslararası ödül
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Katılım finans esasları doğrultusunda geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle 30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk, global çapta iş dünyasının en prestijli organizasyonlarından Stevie Awards bünyesindeki Stevie Büyük İşverenler Ödülleri’nde, Innhouse İnovasyon Merkezi ile “en başarılı işyeri tasarımı” kategorisinde Bronz Stevie ödülünün sahibi oldu.

 

Kuveyt Türk’ün farklı, özgün ve fonksiyonel mimari tasarımıyla öne çıkan Innhouse İnovasyon Merkezi, biyo-inovasyon konseptiyle tasarlandı. Çalışanlara rahat ve farklı bir ortam sunarak inovatif fikirlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlayan Innhouse, bireylerin gelişimini desteklemenin yanı sıra sektörü ileriye taşıyacak yeni stratejilerin de oluşturulmasına olanak sağlıyor. Innhouse, Kuveyt Türk çalışanlarının yanı sıra düzenlenecek etkinliklerle sektörden misafirleri de ağırlanıyor.

 

“Innhouse’un uluslararası bir ödüle layık görülmesi mutluluk verici”

Kuveyt Türk Strateji ve İnovasyon Grup Müdürü Dr. Selman Ortaköy, “Innhouse’u, çalışanlarımızın kendilerini iyi hissedecekleri ve müşterilerimiz için yenilikçi fikirler üretecekleri bir merkez olarak biyo-inovasyon yaklaşımıyla tasarladık. Müşteri deneyimi, tasarım odaklı düşünme, finansal teknolojiler ve dijital sohbetler gibi konular merkezimizin önceliğinde yer alıyor. İnovasyon merkezimizde geniş bir vizyonla yarına hitap eden, deneyimi önceleyen, çalışma standartlarını yükselten ve geleceğin finans sektörünü şekillendiren yenilikçi fikir ve projelerin üretilmesi bizleri heyecanlandırıyor. Innhouse’un uluslararası çapta takdir görmesi ve ‘en başarılı iş yeri tasarımı” kategorisinde ödüle layık görülmesi mutluluk verici. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ‘önce insan’ diyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

Biyo-inovasyon konseptli Innhouse

Açık rekabet ortamında bir adım önde olabilmek için yeni ve özgün iş fikirlerinin hayata geçirilmesinin gerekliliğiyle hayata geçirilen Innhouse’da, beyin fırtınası toplantıları, strateji toplantıları, çalıştaylar, dijital sohbetler ve müşteri deneyimi çalışmaları gerçekleştiriliyor. Doğadan esinlenerek insanların problemlerine yenilikçi, etkili, kalıcı ve sürdürülebilir çözümler sunmayı önceleyen biyo-inovasyon yaklaşımıyla tasarlanan merkezde, doğa ile uyumlu, tamamı geri dönüşebilir malzemeler tercih edildi. İş birliği, çevik, yenilikçi, deneyim ve değer odaklı vizyon çevresinde, inovasyon manifestosunu oluşturan merkezde, konseptle uyumlu olarak çıta, karınca, arı, bambu ve çınar odaları, mini konferansların yapılabileceği bir adet tribün alanı ile bireysel çalışma alanları ve sosyalleşme alanları da bulunuyor.

 

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin şekilde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın bankacılığı alanında adım atan ilk katılım finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, ayrıca dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini gerçekleştirmiştir. Türkiye’de bir finans kuruluşu tarafından hayata geçirilen ilk Ar-Ge merkezini 2010 yılında kuran Kuveyt Türk, bugün Türkiye’de iki Ar-Ge merkezine sahip tek finans kuruluşu unvanına sahiptir. Son 4 yıldır Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021’de de ilk sırada Avrupa’nın En İyi İşvereni seçildi. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 441 şubesiyle ve dijital kanallarıyla müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, insani yardım kampanyalarına destekte bulunmuş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.